İşte İbrahim Kaboğlu’nun o videosu

İyi Parti ve HDP’nin de yer aldığı anayasa çalışmalarının baş aktörü CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. İbrahim Kaboğlu’nun tartışma yaratan görüşmeleri değerlendirdiği videosu sosyal medyada büyük ilgi gördü

İşte İbrahim Kaboğlu’nun o videosu

CiddiGazete- Bir kısım siyasiler tarafından inkar edilen, zaman ve mekanı konusunda farklı açıklamalar yapılan, paylaşılan taslağın kağıt çıktısı üzerinden kriminal değerlendirmelerde bulunulan yeni anayasa çalışmasıyla ilgili yeni bir video yayımlandı.

İyi Parti ve HDP’nin de yer aldığı anayasa çalışmasına başkanlık ettiği belirtilen CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Kaboğlu’nun konuyla ilgili videosu sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İbrahim Kaboğlu, videoda şu ifadeleri kullandı:

Bizlerin yürüttüğü anayasa çalışmaları biraz kamuoyundan uzak, kamuoyunun bilgisinden ve gözetiminden uzak anayasa çalışmaları, esasen bu partiyi de kapsamına alacak biçimde yürütüldü ki bunlar zannediyorum önümüzdeki haftalarda kamuoyu ile paylaşılacak bu metinler. Bu bakımdan önemlidir. Şimdi dolayısıyla HDP’nin de olması bence çok önemliydi, gerekliydi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2021, 01:22
YORUM EKLE