İstifa eden Yetkin ilk kez konuştu

Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'e hakaret içeren sosyal medya paylaşımları nedeniyle İBB'de genel müdür yapılması tartışmalara neden olan AKP'li Bahaddin Yetkin, istifasının ardından ilk kez konuştu: "Fikirlerimden dolayı pişman değilim"

İstifa eden Yetkin ilk kez konuştu

CİDDİGAZETE

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İSBAK'a genel müdür ve yönetim kurulu üyesi olarak atadığı ve atama kararının ardından ortaya çıkan sosyal medya paylaşımları nedeniyle istifasını istediği AKP'li Bahaddin Yetkin, istifasının ardından ilk kez konuştu.

Paylaşımları için pişman olmadığını ve fikrini değiştirmediğini ifade eden Yetkin, "İçinde bulunduğumuz teknoloji dünyasında maalesef iyi şeylere kullanabildiğimiz gibi teknolojiyi insanların geçmişlerini didik didik etmek suretiyle, haysiyet cellatlığına da kullanılabiliyor" şeklinde konuştu.

Biz10'da yer alan habere göre Yetkin, "Hayatın gerçeği, biz güçlü insanlarız. Açık söyleyeyim, ben hiçbir zaman fikirlerimden dolayı pişman değilim. Fikrimi değiştirmiş olsam değiştirdim derim. Çünkü insan her zaman aynı fikirde kalacak değil."

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2019, 14:09
YORUM EKLE