İYİ Parti adayına saldıranlar hastanelik oldu

Milletvekili adayının eviyle seçim bürosu arasındaki 200 metrelik yola bayrak asmamaları konusunda uyarılan Ak Partililer küfürle karşılık verince hastanelik oldular. Yardıma çağırdıkları arkadaşları da aynı akibete uğradı

İYİ Parti adayına saldıranlar hastanelik oldu

İstanbul Ümraniye'de bir grup Ak Partili, İYİ Parti milletvekili adayı Yücel Coşkun'un evinin önüne ampul amblemli kendi parti bayraklarını asmak istedi. Yücel Coşkun tarafından nazik bir dille bizzat uyarılan Ak Partililer, küfürle karşılık verdi. Israrlarını sürdüren Ak Partilileri bayrak asacakları vincin üzerinden alan İYİ Partililer, hastanelik edinceye kadar dövdü.

HASTANEYE KAÇTILAR

Ak Partili E.Ş., F.K., R.T.G., R.K. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne sığındı. Olay yerine çağırdıkları 20 kişilik Ak Partili grup da İYİ Partililer tarafından dövülünce bu kez polis ekipleri devreye girdi. Kendilerine silah çekildiği ve 100 kişilik grup tarafından saldırıya uğradıklarını söyleyen Ak Partililer, çevredeki MOBESE ve işyeri kamera görüntülerinin ortaya çıkmasıyla şikayetlerinden vazgeçmek zorunda kaldı. Savcılık da şikayetçi olunan iki kişinin ifadelerini alarak serbest bıraktı.

ciddiGazete

Ciddi Gazete Özel Haber

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 19:23
YORUM EKLE