İYİ Parti çadırına bile tahammül yok

Fatih İlçe Başkanlığı'nın kaymakamlıktan izin alarak Vatan Caddesi'ne kurduğu iftar çadırını belediye kaldırmak istedi. Yaşanan arbedede kazanan taraf Fatih İlçe Teşkilatı oldu. İftar çadırı Ramazan sonuna kadar hizmete devam edecek

İYİ Parti çadırına bile tahammül yok

İYİ Parti Fatih İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı boyunca vatandaşlara iftar yemeği dağıtmak için Vatan Caddesi'ne çadır kurulması yönünde kaymakamlıktan izin aldı.

Ramazan ayının ilk gününden beri binlerce kişiye yemek verilen çadır için bugün belediye ekipleri geldi. İlçe yönetimi ve genel başkan yardımcısı Ümit Özdağ da olay yerine intikal etti.

Belediye görevlileri, daha önce izinleri alınmış iftar çadırını kaldırmak için ısrar edince ortam gerginleşti. Belediye görevlileri, iftar çadırının kaldırılması yönünde talimat aldıklarını belirtti. Bunun üzerine partililer de izin belgesini gösterdiler.

Gerginleşen ortam, belediye görevlilerine "çekilin" talimatı gelince rahatladı. İYİ Parti'nin Vatan Caddesi'ndeki çadırı, iftar yemeğinin ardından çay hizmetiyle sahur vaktine kadar vatandaşları konuk etmeyi sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER