İYİ Parti'de 2 il daha istifa etti

İYİ Parti Genel Merkezi'nin, 81 il başkanının yönetimleri ile birlikte istifa etmesini istemesinin ardından İzmir'de İl Başkanı Koray Ükünç ve yönetim kurulu üyeleri istifalarını sundu. Şanlıurfa İl Başkanı Rüstem Coşkun da 46 yönetim kurulu üyesiyle birlikte istifa ettiğini açıkladı

İYİ Parti'de 2 il daha istifa etti

CİDDİGAZETE

İYİ Parti Genel Merkezi, 30 Ağustos’ta 81 il teşkilatının istifa etmesini istedi. Genel Merkez’in talebinin ardından İzmir’de İl Başkanı Koray Ükünç ve yönetim kurulu üyeleri, son toplantılarını bugün akşam saatlerinde yaparak, konuyu değerlendirdi. İl Yönetimi, genel merkezin isteği doğrultusunda istifa etme kararı aldı. Yapılan toplantının ardından asil yönetim, yedek yönetim ve disiplin kurulu üyesi toplam 150 kişi görevlerinden istifa etti.

İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Rüstem Coşkun 46 yönetim kurulu üyesiyle birlikte istifa etti.

BİR İSTİFA HABERİ DE ŞANLIURFA'DAN GELDİ

İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Rüstem Coşkun, 46 yönetim kurulu üyesiyle birlikte istifa ettiğini açıkladı.Rüstem Coşkun, il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptıkları görüşmenin ardından toplu istifa kararı aldıklarını söyledi. Yapının yenilenmesi gerektiğini belirten Coşkun, "Değişimin oluşmasıyla yerel seçimlerde daha güçlü bir İYİ Parti il teşkilatı oluşmasını istiyoruz. Benimle birlikte 46 arkadaşım istifa etti. Birlikte çıktığımız bu yolda, bize destek veren ve güvenen teşkilat üyelerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE