İYİ Parti'de bir 'ülkücü' istifa daha

Milliyetçi Hareket Partisi'nde başlayan kongre çalışmalarından sonra İYİ Parti'nin kuruluşunda Kurucular Kurulu Üyesi olarak bulunan, akabinde Genel Başkan Danışmanı olan MHP Nevşehir eski il başkanı Göksel Taşcı, tüm görevlerinden ve İYİ Parti üyeliğinden istifa etti

İYİ Parti'de bir 'ülkücü' istifa daha

CİDDİGAZETE

Milliyetçi Hareket Partisi'nde başlayan kongre çalışmalarından sonra İYİ Parti'nin kuruluşunda Kurucular Kurulu Üyesi olarak bulunan, akabinde Genel Başkan Danışmanı olan MHP Nevşehir eski il başkanı Göksel Taşcı, İYİ Parti'deki tüm görevlerinden ve parti üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.

Taşcı yaptığı açıklamasında şöyle dedi: "Türk milliyetçiliği ve Ülkücü fikriyatın İktidara taşınacağı umutları ve niyetleri ile kurmuş olduğumuz İYİ Parti'den; kuruluş amaçlarının hayata geçirilmesi hususunda hiç bir gayret ve niyetin ortaya konulamaması sebebi ile Kurucular Kurulu Üyeliği, Genel Başkan Danışmanlığı ve parti üyeliğinden İstifa ediyorum. İstifa gerekçelerim genel başkana detayları ile birlikte sunulmuştur. Ülkücü bir ailenin ferdi olarak doğdum, ülkücü olarak yaşadım ve yine ülkücü olarak Allah'ın izniyle yaşamaya devam edeceğim. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla arz ederim.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 14:02
YORUM EKLE