İyi Parti'de 'karaktersiz' kavgası!

İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Maltepe İlçe Başkanlığı'nı ziyaretinde, Prof. Dr. Ümit Özdağ için "karaktersiz" deyince ortalık karıştı

İyi Parti'de 'karaktersiz' kavgası!

CiddiGazete- İyi Parti'deki söz düellosunda, bugün yeni bir gerginlik yaşandı.

İstanbul İl Başkanı Mehmet Satuk Buğra Kavuncu, öğleden sonra Maltepe İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

İlçe dışından gelen bir kaç partilinin de eşlik ettiği Buğra Kavuncu'nun ziyaretinde, İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın açıklamalarıyla ilgili soru soruldu.

Kavuncu gelişmeleri değerlendirirken, iddiaya göre; Ümit Özdağ için "karaktersiz" ifadesini kullandı.

Toplantıda yer alan Maltepe İlçe yöneticisi ve il delegesi M.Y., Kavuncu'nun sözünü keserek, "Burada olmayan biri hakkında, özellikle de hakaret içerikli ifadelerle konuşmak size yakışıyor mu?" dedi ve "Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu senin neyin" diye sordu.

MASAYI YUMRUKLADI, SEHPAYI FIRLATTI

Daha da sinirlenen İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, masayı yumruklamaya başladı ve "Bilgisizsiniz, cahilsiniz... Benim arkamda durursanız ben bu işi yaparım. Durmayacaksanız bırakırım" diye bağırıp önündeki sehpayı fırlattı.

Buz kesen ortamda gerginlik yumruklaşmaya giderken, partililer Kavuncu'yu ilçe başkanlığı binasından çıkardı ve uğurladı.

Ardından Maltepe İlçe Başkanı Yağız Bayraktar, il delegesi 60 yaşındaki M.Y.'ye ağır hakaretler ve küfürler ederek bir daha partiye gelmemesini söyleyip kovdu.

Yaşanan itiş-kakışta M.Y.'nin vücudunda hafif travmalar oluştu. M.Y.'nin hukuki süreç başlatacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 21:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Metehan Akgün
Metehan Akgün - 6 ay Önce

Kim bu Buğra bunlardan zibil.......
Bi ümit hoca kolay yetişmez