İYİ Parti'de şoke eden GİK mesajı!

Koray Aydın, 81 il başkanına "Acil duyuru" başlığıyla gönderdiği mesajda; ilçe başkanlarının, il yöneticilerinin, ilçe yöneticilerinin, il genel meclis üyelerinin ve belediye meclis üyelerinin, GİK'e aday olmamalarını "tavsiye" etti!

İYİ Parti'de şoke eden GİK mesajı!

CiddiGazete- İYİ Parti'nin Pazar günü yapılacak ikinci olağan kurultayı için geri sayım başlarken, Teşkilat Başkanı Koray Aydın'ın 81 il başkanına gönderdiği mesaj şok etkisi yaptı.

50 kişilik Genel İdare Kurulu üyeliği için partililer kurultaya günler kala Ankara'ya akın ederken, Başkanlık Divanı'nda alınan karar, seçim heyecanını olumsuz etkiledi.

Koray Aydın, il başkanlarına gönderdiği mesajda, GİK üyeliği için alınan "tavsiye" kararını duyurdu.

Teşkilat Başkanı Aydın'ın 81 il başkanına gönderdiği mesaj şöyle:

ACİL DUYURU

Saygıdeğer il başkanımız,

İYİ Parti Başkanlık Divanınında yaptığımız değerlendirmede; halen partimizin ilçe başkanı, il yönetim kurulu üyesi, ilçe yönetim kurulu üyesi, il genel meclisi üyesi ve belediye meclisi üyesi olarak görev yapan arkadaşlarımızın, 2. olağan büyük kurultayımızda Genel İdare Kurulu üyesi adayı olmamaları yönünde bir tavsiye kararı alınmıştır.

Alınan bu tavsiye kararının ilinizdeki tüm teşkilatlarımıza, aday olan ve aday olmayı düşünen arkadaşlarımıza duyurulmasını önemle rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Koray Aydın

İYİ Parti Teşkilat Başkanı

Ankara Milletvekili

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2020, 10:12
YORUM EKLE