İYİ Parti'de whatsApp polemiği

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz'ın, Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Temizer'i Başkanlık Divanı üyelerinin yer aldığı whatsApp grubundan çıkarması yeni tartışmalara neden oldu

İYİ Parti'de whatsApp polemiği

CiddiGazete- İYİ Parti'nin geçen hafta sonu yapılan olağan kurultayından sonra ortaya çıkan gergin atmosferde sular durulmadı.

Genel İdare Kurulu'na aday olmasına rağmen, Koray Aydın'ın ekibi tarafından çizilen Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Temizer, sosyal medya paylaşımlarının yanısıra tepkisini whatsApp grubunda da dile getirdi.

Genel Başkan Meral Akşener'in de yer aldığı İYİ Parti Başkanlık Divanı üyelerinin whatsApp grubunda da Koray Aydın'a eleştirilerini sürdüren Yavuz Temizer, beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

Temizer, Meral Akşener'in de takip ettiği grupta Koray Aydın'a hitaben eleştirel ifadeler kullandı. Aydın, Yavuz Temizer'in yazdıklarına cevap vermedi.

Yavuz Temizer, Koray Aydın'a eleştirilerine devam edince, İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Yavuz Temizer'i gruptan çıkardı.

Genel Başkan Yardımcısı Temizer, Başkanlık Divanı whatsApp grubundan çıkartılmasına tepki gösterdi.

Uğur Poyraz'ı eleştiren Temizer, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

Yeni Divan ilan edilinceye kadar görevimiz devam etmektedir.

Buna rağmen @iyiparti Genel Sekreteri şahsımı whatsapp haberleşme grubundan çıkarmıştır.

Yani birleştirici olması gereken @UGUR__POYRAZ, bizi dışlayıcı tutumu ile bölmek isteyenlerin ekmeğine yağ sürüyor. Kınıyorum."

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2020, 15:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatan Sever
Vatan Sever - 7 ay Önce

Neyi paylaşamıyorsunuz? Siz daha iktidara gelmeden karıştırdınız ortalığı..Bizde dizlere güveniyorduk..Bundsn sonra dizede oy verirsem adiyim..Boş atacam oyumu