İyi Parti'nin önünde toplandılar

Aralarında il ve ilçe başkanlarının da olduğu iddia edilen bir grup, bugün İyi Parti genel merkezinin önünde toplanıp, Ümit Özdağ'ın ihracı için parti sekreterliğine dilekçe verdi

İyi Parti'nin önünde toplandılar

CiddiGazete- İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan "FETÖ" soruşturmasının ardından bir gelişme de Ankara'da yaşandı.

İyi Parti il ve ilçe başkanlarının da aralarında bulunduğu iddia edilen bir grup, İyi Parti genel merkezi önünde toplandı.

Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, bir araya gelen partililere hitaben bir konuşma yaptı ve İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ı eleştirdi.

Buğra Kavuncu'ya sahip çıkan partililerden bir grup, il ve ilçe başkanlarının imzalarını taşıyan şikayet dilekçesini İyi Parti sekreterliğine sundu.

Bir kısım partili, İstanbul İl Başkanı Mehmet Satuk Buğra Kavuncu'ya sahip çıkarak, aleyhinde açıklama yapan Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın partiden ihraç edilmesini istediler.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener geçen hafta, dün de İyi Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Ümit Özdağ'ın disiplin kuruluna sevkinin gündemlerinde olmadığını açıklamıştı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2020, 16:04
YORUM EKLE