İyi Partili isim bakın kim çıktı!

İyi Parti'nin son kurultayının ardından Doğa ve Çevre Politikaları Başkanlığı'na atanan Arzu Önşen'in, "evcil hayvan üretimi ve ticareti" yapılan çiftliğin sahibi olduğu ortaya çıktı

İyi Partili isim bakın kim çıktı!

CiddiGazete- İyi Parti kurucularından Banu Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, son kurultayın ardından Doğa ve Çevre Politikaları Başkanlığı'na atanan Arzu Önşen'in "evcil hayvan üretimi ve ticareti" yaptığını duyurdu.

Banu Aydın, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e hitaben attığı twitte, "Sayın @meral_aksener kuruluşunda bizzat bulunduğum, ısrar ve önemle birlikte 'hayvan hakları' için mücadele edeceğimize söz verdiğiniz @iyiparti'ye doğa ve çevre politikaları başkanı olarak atadığınız @arzuonsen'in K9 üretip sattığını biliyor muydunuz?" diye sordu.

İyi Parti kurucularından Aydın, bir sonraki paylaşımında ise şu ifadeleri kullandı: "Evcil hayvan üretimi ve ticareti yapılan çiftliğin sahibi sayın doğa ve çevre politikaları başkanı @arzuonsen evcil ve vahşi hayvan ticareti dünyada en çok suistimal edilen 'pazarlardan' biridir! Hangi hakla üretip satış yaptığınızı açıklar mısınız?"

Reklamcı Banu Aydın, sıkı doğa ve hayvanseverliğiyle tanınıyor...

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2020, 21:45
YORUM EKLE