banner424

İYİ Partili milletvekili AKP'ye geçti

İYİ Parti'den istifa eden Tamer Akkal, AK Partili oldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi'yle iş ilişkisi olduğu iddia edilen Akkal'a rozetini AKP grup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı

Ciddigazete/arşiv
İYİ Partili milletvekili AKP'ye geçti

CİDDİGAZETE

Meral Akşener, bizzat hazırladığı milletvekili listesinden bir fire daha verdi... 24 Haziran seçimlerinden İYİ Parti'den Meclis'e giren Tamer Akkal'ın bugün AK Parti'li oldu. Tamer Akkal'a AK Parti rozetini Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis'teki grup toplantısında taktı.

Akkal'ın AK Parti'ye katılmasıyla birlikte AK Parti'nin Manisa'daki milletvekili sayısı da 6'ya yükselmiş oldu.

İYİ Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, partisinden istifasına gerekçe olarak İYİ Parti’nin CHP ile yaptığı işbirliğini ve HDP’nin üç büyük ilde aday çıkarmama kararını göstermişti.

Öte yandan Tamer Akkal'ın, Manisa Büyükşehir Belediyesi'yle iş ilişkisi olduğu, bu nedenle istifa edip AKP'ye katılma kararı aldığı iddia edildi.

24 Haziran'da İYİ Parti'den Manisa Milletvekili seçilen Tamer Akkal (sol başta) bugün AKP'li oldu. Akkal, yeni partisinin Meclis'teki grup toplantısına katılarak AKP'li milletvekili arkadaşlarıyla tanıştı. Tamer Akkal'a AKP rozetini Tayyip Erdoğan taktı.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner84