İYİ Partili yönetici vefa etti

İYİ Parti Bursa İl Sekreteri, TÜRKAV Bursa eski il başkanı Salim Özdağ vefat etti. MHP'li İsmet Büyükataman, Özdağ'ın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı

İYİ Partili yönetici vefa etti

CiddiGazete

İYİ Parti'nin ülkücü damardan gelen isimlerinden Bursa İl Sekreteri Salim Özdağ vefat etti. TÜRKAV Bursa il başkanlığı da yapmış olan Özdağ, emekli olmadan önce Bursa Devlet Hastanesi ve Şevket Yılmaz Hastanelerinde müdür olarak görev yaptı. Salim Özdağ, İYİ Parti kurulmadan önce MHP'de siyaset yapmıştı.

BİR ANEKDOT...

1999 yılıydı... TÜRKAV Bursa Şube Başkanlığı'na başladığımdan 15 gün sonra Arvasi hocaya Mevlid okutacağız... Davetiyeleri hazırladım, soyadını "Özdağlı" olarak yazmışım. Hastanede bir arkadaş uyarınca zarfı değiştirdim. Odasına gidip davetiyeyi verdiğimde, bir küçük altın çıkartıp verdi ve "Bununla mevlid için gerekli ne varsa al" dedi. Nasıl mutlu olduğumu anlatamam, her daim maddi ve manevi desteğini gördüm...

12 yıl süren başkanlık dönemimde maddi olarak böyle ani destek pek göremedim. Bunu bir vefa olarak paylaşmam gerektiğini düşündüm. Salim Özdağ abimize Allah'tan rahmet, ailesine sabır diliyorum. (Mehmet Niyazi Köse)

MHP'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, Salim Özdağ'ın vefatı nedeniyle sosyal medya hesabında başsağlığı mesajı yayımladı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2020, 15:44
YORUM EKLE