Kaderi belli oldu

Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhurbaşkanı özel yayını"nda yaptığı açıklamada, Atatürk Havalimanı ve bazı statların yerine "millet bahçesi" yapılacağını açıkladı.

Kaderi belli oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz çevreciyiz ve bugüne kadar biz diktiğimiz ağaçlarla milyarlarca ağaçlarla nam salmış bir iktidarız. Şimdi yeni bir adım daha atacağız, o da şu; bazı illerimizde 'Millet Bahçeleri' kuracağız. Atatürk Havalimanı ile bazı illerdeki eski stadları 'millet bahçesi' haline getireceğiz" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında ‘Cumhurbaşkanı Özel Yayını’ programında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “Yarın seçim beyannamemizi açıklamak suretiyle, beyanname içerisinde ne var ne yok, tüm vatandaşlarımıza anlatacağız” diye konuştu.

ATATÜRK HAVALİMANI MİLLET BAHÇESİ OLACAK

Erdoğan Atatürk Havalimanı’yla ilgili olarak, “Biz, çevreciyiz ve bugüne kadar biz diktiğimiz ağaçlarla milyarlarca ağaçlarla nam salmış bir iktidarız. Şimdi yeni bir adım daha atacağız, o da şu; bazı illerimizde ‘Millet Bahçeleri’ kuracağız. Atatürk Havalimanı ile bazı illerdeki eski stadları ‘millet bahçesi’ haline getireceğiz. Şehrin merkezinde istiyoruz ki böyle bir millet bahçesi olsun. Halkım, cumhurbaşkanlığı görevini ikinci defa şahsıma verirse ben inanıyorum ki güçlü bir parlamento ile beraber verecektir” açıklamasını yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER