Kaftancıoğlu namaza gidecek mi?

CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, "Ayasofya'ya namaz kılmaya gidecek misiniz" sorusuna, "Muharrem Bey herkesin yerine gider!" diye cevap verdi

Kaftancıoğlu namaza gidecek mi?

CiddiGazete- CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kendisine yakın gazetecileri davet ettiği kahvaltıda açıklamalarda bulundu.

CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın yeni binasıyla ilgili bilgi veren Kaftancıoğlu, “Ali Sami Sen Stadyumu’nun yanında, yeni il başkanlığımız birkaç ay içinde açılacak. Binaya aşık oldum. Bir isim de bulacağız. Burası ‘İstamobil merkezi’ olacak” dedi.

İSTANBUL'DA 20 BİN ÜYE SİLDİ

Canan Kaftancıoğlu, CHP İstanbul üyeleriyle ilgili olarak da "20 küsur bin kişi üye sayısını azalttım. Kişilerin de rızasıyla aidat ödemeyen kişileri ve sorumluluk yerine getirmeyen kişileri de onların da rızasıyla partiden atma şeklinde değil ama yolları ayırdım" diye konuştu.

İMAMOĞLU İLE TÜRKİYE TURUNA ÇIKACAK

Seçim dönemi sıklıkla gündeme gelen sandık güvenliği konusuna değinen Canan Kaftancıoğlu, “İstanbul’da yakaladığımız başarıyı tüm Türkiye’ye aktaracağız. Ben ve Ekrem Bey de illere gidip deneyimlerimizi aktaracağız” ifadelerini kullandı.

İBB GENEL SEKRETER TARTIŞMASI

Kaftancıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yeni Genel Sekreteri Can Akın Çağlar’la ilgili tartışmaya dair de şu açıklamayı yaptı:

"Ekrem Bey, ‘Genel Sekreter siyasi olmamalı ve bürokrat olmalı’ dediğinde benim şerhim olmadı. Ne kadar iyi bürokrat olduğunu göreceğiz."

"MUHARREM BEY HERKESİN YERİNE GİDER"

CHP İl Başkanına, davet gelmesi halinde Ayasofya'ya namaz kılmaya gideceğini söyleyen Muharrem İnce'nin sözleri hatırlatılarak, "Siz de davet gelirse namaza gidecek misiniz?" diye soruldu. Canan Kaftancıoğlu, "Muharrem Bey herkesin yerine gider" dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2020, 16:35
YORUM EKLE