Kavuncu'ya saldıran zanlı yakalandı

İstanbul Valiliği, İyi Parti İstanbul İl Başkanı Mehmet Satuk Buğra Kavuncu'ya saldıran kişinin sabah Silivri'de yakalandığını açıkladı. Valiliğin açıklamasında Kavuncu'nun ismi yanlış yazıldı

Kavuncu'ya saldıran zanlı yakalandı

CiddiGazete- İyi Parti İstanbul İl Başkanı Mehmet Satuk Buğra Kavuncu'ya yumruklu saldırı olayının faili olduğu iddia edilen S.O.'nun, Silivri'de yakalandığı duyuruldu.

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada, Mehmet Satuk Buğra Kavuncu'nun ismi, "İsmail Buğra Kavuncu" olarak yazıldı.

İşte İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklama:

"Bakırköy İlçemizde 20.08.2021 Cuma günü (dün) saat 14.00 sıralarında İYİ Parti İstanbul İl Başkanı İsmail Buğra Kavuncu'ya yönelik saldırı ve darp olayı meydana gelmişti.

İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce başlatılan olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalarda; bir televizyon programına katılan Sayın Kavuncu'nun binadan caddeye çıktığı sırada faili meçhul bir şahsın yumruklu saldırısına uğradığı ve failin olay yerinden yaya olarak firar ettiği anlaşılmıştır.

Yapılan çalışmalar neticesinde saldırganın 1990 doğumlu (S.O.) adlı şüpheli şahıs olduğu tespit edilmiş ve bugün saat 05.30'da Silivri ilçemizdeki adresinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Konuyla ilgili başlatılan tahkikat devam etmektedir. Bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyor ve Sayın İsmail Buğra Kavuncu'ya geçmiş olsun diyoruz" denildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2021, 14:20
YORUM EKLE