Kayseri’de olağanüstü kongre kararı

Yeni teknik direktörü Bülent Uygun'la puan cetvelinin son sırasından kurtulmaya çalışan Süper Lig ekibi İstikbal Mobilya Kayserispor'da yönetim, olağanüstü seçimli genel kurul kararı aldı

Kayseri’de olağanüstü kongre kararı

CiddiGazete

Süper Lig’de bu sezon kötü günler geçiren ve puan cetvelinin dibine demir atan İstikbal Mobilya Kayserispor’da olağanüstü kongre kararı alındı.

Kulüp yetkililerinin verdiği bilgiye göre, Hamdi Elcüman başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında, olağanüstü kongreye gidilmesine karar verildi.

Kadir Has Kongre Merkezi Konferans Salonu’nda 30 Kasım Cumartesi günü saat 11.00’de seçim gündemiyle yapılacak kongrenin, çoğunluk sağlanamaması halinde bir hafta sonra 7 Aralık Cumartesi günü yine aynı yer ve saate tekrarlanacağı aktarıldı.

Erol Bedir’in istifasının ardından 6 Ekim’deki yönetim kurulu toplantısında başkan yardımcısı Hamdi Elcüman, sarı-kırmızılı kulübün başkanı olmuştu.

Ekonomik sıkıntılar da yaşayan Anadolu ekibi, ligde oynadığı 11 maçta sadece yedi puan topladı ve ligin son sırasında yer aldı.

Sarı kırmızılı ekip, kısa süre önce teknik direktörlük koltuğuna Bülent Uygun’u getirdi ve 10. haftada Fenerbahçe’yi 1-0 yenerek ligdeki ilk galibiyetini aldı.

Ciddi Gazete Özel Haber

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2019, 09:41
YORUM EKLE