Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a jet cevap

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AKP Ankara kongresinde yaptığı ağır eleştirilere cevap verdi

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a jet cevap

CiddiGazete- Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Ankara'da gerçekleştirdiği kongrede kendisine ağır eleştirilerde bulunan Erdoğan'a cevap verdi.

Erdoğan'ın sorulan sorulara cevap vermek yerine hakaret ettiğini aktaran Kılıçdaroğlu, "Ben 16 şehidimizin hakkını sonuna kadar savunmaya devam edeceğim. O 5 sorunun cevabını mutlaka senden alacağım" dedi.

Sosyal medyadan bir video paylaşan Kemal Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Bugün Erdoğan bana hakaret ediyor. Kontrolünü kaybedip, 'terbiyesiz' bile diyor. Ne için söylüyor bunları? Ben 16 şehidimizin hakkını savunduğum için. Ve kendisine 5 soru sordum. Şehit aileleri adına sordum, milletimiz adına sordum. 5 soruya yanıt ver dedim, en azından toplum neyin olup olmadığını öğrensin diye. Ama sen bütün bunları bırakıyorsun, bana hakaret ediyorsun. Hangi gerekçe ile hakaret ediyorsun? İşin reklamına kaçıyorsun. Ben 16 şehidimizin hakkını sonuna kadar savunmaya devam edeceğim. O 5 sorunun cevabını mutlaka senden alacağım."

KILIÇDAROĞLU'NUN ERDOĞAN'A YÖNELTTİĞİ SORULAR

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 15:25
YORUM EKLE