Kılıcıyla Süleyman Soylu'yu savundu!

MHP Menteşe İlçe Başkanı, MHP'ye tarihindeki en ağır hakareti yapan Süleyman Soylu'yu savunmak için Hz. Ali'nin taklit kılıcıyla fotoğraf çektirip muhalefeti tehdit etti

Kılıcıyla Süleyman Soylu'yu savundu!

CiddiGazete- MHP Menteşe İlçe Başkanı Talat Uğurlu, AKP Karabük İl Kongresi'nde Devlet Bahçeli için "MHP'yi CHP'ye metres yaptı", FETÖ'nün yayın organı Samanyolu TV'de de "MHP misyonunu tamamladı, kapatılması lazım" diyen Süleyman Soylu'ya taklit kılıcıyla destek verdi!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu son olarak, 5 Mayıs'ta göçmen tartışmaları ile ilgili "Hepimiz buralara geldik bir yerlerden. Nereden geldik? Kim nereden geldi bu coğrafyaya? Taa Moğol steplerinden geldik. İstila olacakmış; kim neyi istila yapacak ya" ifadelerini kullanmıştı.

"CAHİL YÖNETİCİ FELAKETTİR!"

CHP'li Engin Özkoç da Bakan Soylu'ya, "Süleyman Soylu: 'Hepimiz buralara geldik bir yerlerden. Nereden geldik? Kim nereden geldi bu coğrafyaya? Taa Moğol steplerinden geldik. İstila olacakmış; kim neyi istila yapacak ya..." Anlattığı göç sonrası Roma imparatorluğu ikiye ayrıldı. Cahil yönetici felakettir! Bugün bir kere daha anladık ki, Türkiye'de fitne, fesat ve iftiranın bir numaralı ismi Süleyman Soylu'dur. Soylu'nun o koltukta oturması ülke için milli güvenlik tehlikesidir! Kışkırtmalarına gelmeyeceğiz!" diyerek tepki göstermişti.

MHP İLÇE BAŞKANI KILIÇ ÇEKTİ!

MHP Menteşe İlçe Başkanı Talat Uğurlu da CHP'li Özkoç'un açıklamaları üzerine sosyal medyadan kılıcıyla fotoğraf yayımladı.

MHP Muğla Menteşe İlçe Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Uğurlu'nun fotoğrafı paylaşılarak, "Mahalle kabadayılığını size kim öğütlüyorsa bu akılları size kim veriyorsa dikkat edin. Zira seçimlerden sonra akla çok ihtiyaç duyacaksınız, şu yaptıklarımızı unutturmaya çalışmak için. Ama tarih yazar, millet unutmaz! Haddinizi aşmayın, yerinizi hududunuzu bilin" ifadelerine yer verildi.

"SEN KİM OLUYORSUN DA DOLANDIRICI DİYEREK BU ÜLKENİN BAKANINA DİL UZATABİLİYORSUN?"

Paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

CHP’li Özkoç denen adı sanı duyulmamış şahsiyet sırf gündeme gelmek için CHP'nin klasik oyunlarından olan Süleyman Soylu'ya sallama oyununu sergilemiş. Sen kim oluyorsun da dolandırıcı diyerek bu ülkenin bakanına dil uzatabiliyorsun? İnsanları kendinizle karıştırıyor, üzerinizdeki çamurları sıçratmaya çalışıyorsunuz.

Ey Özkoç ve aynı zihniyetteki şahıslar üzerinizdeki çamur ona buna sıçratmayla temizlenmez, elinize bulaşan terör pisliği de aklanmaz. Haddinizi bilin, ülke gündemini el birliğiyle değiştirmeye çalışıyor, HDP-PKK ortaklığınızı gizlemeye uğraşıyorsunuz. Mahalle kabadayılığını size kim öğütlüyorsa bu akılları size kim veriyorsa dikkat edin. Zira seçimlerden sonra akla çok ihtiyaç duyacaksınız, şu yaptıklarımızı unutturmaya çalışmak için. Ama tarih yazar, millet unutmaz! Haddinizi aşmayın, yerinizi hududunuzu bilin!

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2022, 09:07
YORUM EKLE