Koray Aydın'a 'genel başkan' protokolü!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Türkiye turuna çıktı. Yüzlerce araçla her hafta en az iki ile giden Aydın, Meral Akşener'i kıskandıracak kalabalıklarla toplantılar yapıyor

CiddiGazete

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın bu haftaki durağı Mersin ve Osmaniye oldu. Dün geldiği Mersin'de "genel başkan" gibi karşılanan Koray Aydın'a meşaleler ve havai fişeklerle karşılama yapıldı. 5 Aralık 1955 doğumlu olan Aydın için ayrıca doğum günü pastası da hazırlandı.

Kendi ajandasından atadığı 54 il başkanından 13'ü Trabzonlu olan Koray Aydın, İYİ Parti'nin yaklaşan seçimli genel kurulu için de önemli ölçüde delege gücünü ele geçirdi.

Seçimli genel kurulda Meral Akşener'e karşı genel başkanlığa aday olabileceği konuşulan Koray Aydın'a Mersin programında, Büyükşehir Belediye Başkanlığına "İYİ Parti'den neden aday olmadığı" konusu hala netleşmeyen Burhanettin Kocamaz da eşlik ettti.

Koray Aydın, dün gece yaptığı gösterişli programın ardından bu sabah basın toplantısı düzenledi, ardından da şehir girişinde karşılandığı Osmaniye'ye geçti. Aydın için Osmaniye şehir girişinde de konvoy düzenlendi.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2019, 14:13
YORUM EKLE