Lebaleb kongreden corona çıktı!

İzmir il kongresine katılan ve birçok siyasetçi ile yan yana olan AKP'nin eski Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Emre Cemil Ayvalı, corona olduğunu bildirdi

Lebaleb kongreden corona çıktı!

CiddiGazete- İzmir’de Halkapınar Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen ve salgına rağmen "lebaleb" doldurulan AKP İzmir İl Kongresi’nin üzerinden geçen iki gün ardından ilk covid-19 pozitif vaka ortaya çıktı.

Kongreye katılan ve birçok siyasetçi ile yan yana olan AKP'nin eski Tanıtım ve Medya Başkanı Yardımcısı Emre Cemil Ayvalı, covid-19 testinin pozitif çıktığı duyurdu.

Kongrede AKP'li ilçe belediye başkanlarıyla yan yana oturan Ayvalı, sosyal medya hesaplarından coronavirüs testinin pozitif olduğunu duyurduğu paylaşımını bir süre sonra sildi.

AKP Tanıtım ve Medya eski Başkan Yardımcısı Emre Cemil Ayvalı, bir televizyon programında kullandığı, "Bir tarafta, çok açık söylüyorum, darbeci Kemalist gelenek vardı, bir tarafta FETÖ vardı, bunları birbirine kırdırmak suretiyle yol almak mecburiyetinde kaldık" ifadesi nedeniyle görevinden istifa etmişti.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 04:51
YORUM EKLE