Mansur Yavaş'a 'Türkeş' desteği

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, MHP'nin kurucu lideri Alparslan Türkeş'in eşi Seval Türkeş'i evinde ziyaret etti. Seval Türkeş, "Yavaş'ın seçilmesi halinde ülkemiz, demokrasimiz ve Ankara için hayırlı hizmetler vereceğine inanıyorum" dedi

Mansur Yavaş'a 'Türkeş' desteği

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ve eşi Nursen Yavaş, MHP'nin kurucusu ve ülkücülerin Başbuğ'u Alparslan Türkeş'in eşi Seval Türkeş'i evinde ziyaret etti.

Mansur Yavaş'ın hayatı boyunca milliyetçi görüşünden ödün vermemiş bir siyasetçi olduğunu söyleyen Seval Türkeş, Yavaş'ın Beypazarı Belediye Başkanlığı görevini başarılı şekilde yürüttüğünü ifade etti.

Seval Türkeş, "Bu uzun görev süresince şahsıyla ilgili hiçbir olumsuzluk gündeme gelmemiş, görevini layıkıyla ve dürüst bir şekilde yerine getirmiştir" dedi.

Yavaş'a başarılar dileyen Türkeş, "Mansur Yavaş, Ankara'nın sorunlarını çok iyi bilen ve bu sorunların çözümü için önemli projeler hazırlamış bir siyasetçidir. Sayın Mansur Yavaş'ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi halinde ülkemiz, demokrasimiz ve Ankara için hayırlı hizmetler vereceğine inanıyor ve kendisine başarılar diliyorum" diye konuştu.

Başbuğ Alparslan Türkeş'in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş de Ciddigazete'nin Ankara'daki yemeğine katılmış ve Mansur Yavaş'a desteğini daha önce açıklamıştı. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 20:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER