banner445

Mansur Yavaş'a ünlülerden mesaj yağdı

Ankara Yenimahalle'de dün gece yaşanan köpek katliamına soruşturma başlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a ünlü isimlerden teşekkür mesajı yağdı

Mansur Yavaş'a ünlülerden mesaj yağdı

CİDDİGAZETE

Gelen tepkiler üzerine yasal işlem başlatıldığını duyuran Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a ilk teşekkür mesajı Demet Akalın'dan geldi.

Yenimahalle ilçesine bağlı Turgut Özel Mahallesi'nde, park alanları ile dağlık alanların bulunduğu bölgede, hayvanseverlerin beslediği köpeklerin, kimliği belirsiz kişilerce zehirlenerek öldürüldüğü öne sürüldü.

Bölgede şu ana kadar farklı noktalarda, 13 köpek ölüsü bulundu, yaklaşık 7 köpeğin kaybolduğu ve 6 köpeğin de tedavi altına alındığı öğrenildi.

Hayvanlara yapılan katliam, Demet Akalın ve Pınar Altuğ olmak üzere herkesi tüm hayvanseverleri harekete geçirdi. Mansur Yavaş, kısa sürede hızla yayılan katliam haberinden sonra jet hızıyla açıklama yaptı.

SOKAK HAYVANLARININ ZEHİRLENDİ İDDİASI

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Katliam Var" etiketi ile paylaşılan habere sessiz kalmadı. Twitter hesabından konu hakkında açıklama yapan Mansur Yavaş, "Büyükşehir Belediyesi Zabıta ve Sağlık Daire Başkanlığı bu vahşetin sorumlularının ortaya çıkarılması ve yasal işlem yapılması için görevlendirilmiştir" dedi.

ÜNLÜ İSİMLER, MANSUR YAVAŞ'A TEŞEKKÜR ETTİ

Yavaş'ın bu paylaşımına ünlü isimler de sessiz kalmadı. Berna Laçin ve Demet Akalın, Yavaş'ın paylaşımının altına yorum yaparak teşekkür etti.

"YAŞATTIĞINIZ YAŞAMADAN ÖLMEYİN"

Oyuncu Pınar Altuğ, Ankara'da yaşanan olaya sosyal medya hesabından sessiz kalmayarak, "Allah belanızı versin! Yaşattığınızı yasamadan ölmeyin inşallah! Ne istediniz zavallılardan!" açıklamasını yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner84