banner445

Mansur Yavaş belediyeyi halka açtı!

25 yıldır şeffaflıktan uzan yönetim sergilenen Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde Mansur Yavaş'ın gelmesiyle tablo değişti. Yoğun izleyicinin katıldığı bugünkü Meclis toplantısında ASKİ ve EGO'nun 2018 mali yılı faaliyet raporları onaylandı

Mansur Yavaş belediyeyi halka açtı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş başkanlığında toplanan Belediye Meclisi’nde Büyükşehir, ASKİ ve EGO’nun 2018 mali yılı faaliyet raporları onaylandı.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen üçüncü oturumda; geçen toplantı tutanak özetinin oylanmasının ardından Başkan Yavaş Büyükşehir, EGO ve ASKİ’nin 2018 mali yılı faaliyet raporlarının yer aldığı başkanlık yazılarının gündeme alınmasını oylamaya sundu.

BAŞKENTLİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Oy birliği ile gündeme alınan faaliyet raporlarının görüşülüp karara bağlanması için yasa gereği Meclise 1. Başkanvekilinin başkanlık etmesi gerektiğini söyleyen Başkan Yavaş, koltuğunu 1. Başkanvekili Fatih Ünal’a bırakarak, Meclis sıralarına geçti.

Büyükşehir, ASKİ ve EGO’nun 2018 Mali Yılı Faaliyet Raporları oy çokluğu ile kabul edilirken, toplantıya Başkentliler de yoğun ilgi gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 00:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner457

banner84