Mansur Yavaş, İYİ Partili gençlerle buluştu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti Gençlik kollarının düzenlediği "Cumhuriyet İçin Gençlik Buluşması"na katıldı

Mansur Yavaş, İYİ Partili gençlerle buluştu

CİDDİGAZETE

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, toplumun değişik kesimlerinin ve siyasi partilerin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programlarına katılarak, vatandaşların sevinçlerine ortak olmayı sürdürüyor.

Ankara'da İYİ Parti Gençlik Kolları'nın düzenlediği "Cumhuriyet İçin Gençlik Buluşması" programına da genel başkan Meral Akşener'in daveti üzerine katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarda duygularını dile getiren ifadeler kullanarak, "İYİ Parti Gençlik Kolları’nın düzenlediği, Genel Başkan Sn. @meral_aksener’in katılımı ile gerçekleşen Cumhuriyet İçin Gençlik Buluşması etkinliğinde gençlerle bir araya geldik. Ankaramızın dört bir yanında, Cumhuriyet coşkusunu vatandaşlarımızla yaşamaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.

Başkan Mansur Yavaş, saat 20.30'da da Anıtpark'ta, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Çankaya Belediyesi'nin ortaklaşa düzenleyecekleri Athena konserine katılacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 20:09
YORUM EKLE