Mansur Yavaş'tan Akşener'e ziyaret

ABB Meclis Üyeleriyle birlikte İYİ Parti'yi ziyaret eden Başkan Mansur Yavaş, Meral Akşener'i 19 Mayıs kutlamalarına davet etti, görkemli törenin detaylarını verdi

CİDDİGAZETE

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e, nezaket ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Başkan Yavaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı” kutlamalarına davet etti.

19 MAYIS’IN 100. YILI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Başkan Yavaş’ın ziyaretinden ve davetinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Meclis üyeleri ile birlikte Başkan Yavaş’a başarı dileklerini iletti.

Bu yıl 100. yılı kutlanacak olan "19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı"nın Büyükşehir Belediyesi tarafından görkemli bir şekilde kutlanacağını belirten ve gazetecilerin sorularını cevaplayan Mansur Yavaş, “Biz bu yıl 19 Mayıs’ın 100. yılını Ankara’da coşkuyla kutlamak istiyoruz. Akşama Haluk Levent konserimiz var. 19 Mayıs kutlamalarına tüm Ankaralıları bir kez daha davet ediyorum” dedi.

FOTOĞRAFLAR: ABB Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 16:52
YORUM EKLE