Mehmet Alkan’dan Bahçeli’ye sert mektup

Terör örgütü PKK'nın 2015 yılında Şırnak'ta jandarma karakoluna yaptığı saldırıda şehit olan Yüzbaşı Ali Alkan'ın ağabeyi eski Yarbay Mehmet Alkan, Devlet Bahçeli’ye gönderdiği mektubu, "Tez zamanda gerçeği görmeniz veya ölmeniz dileğiyle..." ifadeleriyle bitirdi

Mehmet Alkan’dan Bahçeli’ye sert mektup

CİDDİGAZETE

PKK'nın 2015 yılında Şırnak'ta jandarma karakoluna yaptığı saldırıda şehit olan Yüzbaşı Ali Alkan'ın ağabeyi eski Yarbay Mehmet Alkan, Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli’ye mektup gönderdi.

Mehmet Alkan, sosyal medya paylaşımında, “Akapenin kuyrugu Bahçeli: Randevu istedim, vermedi. Mektup yazdım, cevap vermedi. Açık mektup yazdım, belki görmemiştir diye kapalı mektup yazdım. Kapı duvar misali, Boş tenekeden ses çıkıyor bundan cevap çıkmıyor...” dedi.

Alkan, yayımladığı mektubunun son bölümünde ise şu ifadeleri kullandı:

“Velhasıl zalimlerle berabersiniz ve vebaliniz çok büyük, nefesim ve gücüm yettikçe (bu dünyada zor ama) inanıyorsanız öbür tarafta binlerce mağdurlarla elim yakanızda olacaktır ve o gün sizin açınızdan gerçekten çetin olacaktır. Tez zamanda gerçeği görmeniz veya ölmeniz dileğiyle...”

İŞTE O MESAJ VE MEKTUP:

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 23:38
YORUM EKLE