Meral Akşener, partiliye kafa attı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Antalya ziyareti devam ediyor. Akşener, bugün Finike'de vatandaşlarla buluştu ve sohbet ettiği bir partiliye "kafa attı!"

CiddiGazete- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Antalya programının ikinci gününde Finike'de partililere ve vatandaşa seslendi. Akşener'in şakalaştığı bir partiliye "kafa atarım" demesi kameralara böyle yansıdı. Akşener, "Biz senin için 25 yıllık davamızı bırakıp geldik" diyen partiliye şaka yaparak kafa attı.

“BENİ DE AĞLATACAKSIN ŞİMDİ”

Meral Akşener, Demre’den sonra Finike ilçesine gitti. Akşener’i Finike Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Geyikçi, İYİ Parti İlçe Başkanı Veli Göktepe, partililer ve vatandaşlar karşıladı.

Parti binasının balkonuna çıkan Akşener, vatandaşları selamlayarak, kısa bir konuşma yaptı. Akşener daha sonra Atatürk Caddesi’ne geçip, esnafı ziyaret etti.

“ACİL BİR SEÇİM GÖRMÜYORUM”

Akşener, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın sosyal medya hesabından erken seçimle ilgili yaptığı ’28 Haziran Pazar seçim için nasıl bir tarih?’ paylaşımının hatırlatılması üzerine, “Lütfü Bey’in belki buna yönelik bir öngörüsü vardır. Benim öngörüm, acil bir seçim görmüyorum” dedi.

“SANA KAFA ATARIM”

Burada vatandaşlarla bir süre sohbet eden İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in bir partiliyle yaşadığı ilginç diyalog gülüşmelere neden oldu.

“Biz senin için 25 yıllık davamızı bırakıp geldik başkanım” diyen partiliye gülümseyerek “Bak şimdi sana kafa atarım, atayım mı?” demesi üzerine partilinin “Valla o zaman sevinirim” demesi üzerine Akşener partiliye gülerek kafa attı. Bu anlar ise gülüşmelere neden oldu.

MERAL AKŞENER'İN FİNİKE ZİYARETİNDEN KARELER...

FATOĞRAFLAR: CiddiGazete

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020, 15:10
YORUM EKLE