Meral Akşener tehdit mi edildi?

24 Haziran seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in neden açıklama yapmadığı tartışma konusu olurken, İYİ Parti'den "tehdit" iddialarıyla ilgili açıklama geldi

Meral Akşener tehdit mi edildi?

24 Haziran seçim sonuçlarının açıklanmasıyla gözler İYİ Parti'ye çevirildi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in seçim sonuçlarıyla ilgili hiçbir açıklamama yapmaması merak konusu oldu.

Akşener'in bu saate kadar bir açıklamama yapması üzerine özellikle sosyal medyada "İYİ Parti ve Meral Akşener tehdit mi ediliyor?" iddiaları gündeme geldi.

Söz konusu iddialarla ilgili açıklama yapan İYİ Parti Genel Sekreteri, Parti Sözcüsü ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, sonuçları başarı olarak gördüklerini söyledi.

'BÜYÜK BAŞARI BİZİMKİ'

Aytun Çıray, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda "Bizim tehdit edildiğimize dair ve benzeri daha birçok gerçek dışı haberlere inanmayın. Provokasyonlara kanmayın. 7 aylık ve imkânsızlıklar içinde bir mücadele ile yüzde 10 barajını aştık. Büyük başarı bizimki. Devam..." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE