MHP Ankara'da kampa girdi

MHP'nin iki gün sürecek değerlendirme toplantıları bugün başlayacak. Dün öğleden sonra Ankara'daki Meyra Otel'de toplanan partililer, çalıştaya bugün başlayacak. Kapanışı yarın Bahçeli yapacak

MHP Ankara'da kampa girdi

CiddiGazete

MHP'nin değerlendirme toplantıları bugün başlayacak. Çalıştayın açılış konuşmasını, Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli yapacak.

Bahçeli, Ankara'da Meyra Otel'de düzenlenecek toplantılarda MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri, milletvekilleri ve il başkanlarıyla bir araya gelecek. Toplantılar basına kapalı gerçekleştirilecek.

Akademisyenlerin "dış politika ve ekonomi" sunumları ile başlayacak toplantılarda ayrıca MHP Genel Başkan Yardımcıları İsmail Faruk Aksu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Meclisteki çalışmalar; Emin Haluk Ayhan, ekonomi; Mustafa Kalaycı ise Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin uyum yasalarına ilişkin bilgilendirme yapacak.

Devlet Bahçeli, yarın sona erecek toplantıların kapanış konuşmasında güncel konularla ilgili değerlendirmeler yapacak.

BAHÇELİ, GAZETECİLERLE BULUŞACAK

Öte yandan Devlet Bahçeli, rahatsızlığı nedeniyle uzun süredir ara verdiği MHP'nin TBMM grup toplantılarındaki konuşmalarına, 14 Ocak Salı günü yeniden başlayacak.

Bahçeli'nin, 16 Ocak'ta MHP'yi takip eden muhabirlerle, 23 Ocak'ta ise gazete ve televizyonların Ankara temsilcileriyle bir araya geleceği öğrenildi.

YORUM EKLE