MHP Antalya'da kampa girecek

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 2019 seçimleri öncesi değerlendirme kampı bugün Antalya'da başlayacak. Genel başkan Bahçeli saat 19.00'da Kepezüstü mevkiinde karşılanacak. 81 il başkanı ve 130 belediye başkanının katılacağı kamp, pazar günü sona erecek

MHP Antalya'da kampa girecek

CİDDİGAZETE

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesinde Serik İlçesi Belek Beldesi'nde düzenlenecek kampta, 81 il başkanı ve 130 belediye başkanıyla bir araya gelecek. Bahçeli, bu akşam saat 19.00'da, Döşemealtı İlçesi Kepezüstü mevkiinde partililer tarafından karşılanacak. Bahçeli daha sonra Belek'te konaklayacağı otele geçecek.

MHP kampı yarın saat 11.00'de Devlet Bahçeli'nin açılış konuşmasıyla başlayacak. Bahçeli aynı gün saat 14.30'da ise Kepez İlçesi Yeniemek Mahallesi Sakarya Bulvarı'nda yapımı tamamlanan MHP Antalya il binasının açılışını yapacak. Bahçeli, pazar günü saat 11.00'de ise toplantının kapanış konuşmasını yapacak.

Devlet Bahçeli, üç gün sürecek kampta 130 belediye başkanı ve 81 il başkanıyla yerel seçim hazırlıklarını değerlendirecek, seçim stratejisi konusunda görüş alışverişinde bulunacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER