MHP'de istifa kararı

MHP Bodrum İlçe Başkanı Bahattin Kul, sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurdu. Kul, yaptığı açıklamada "Görevimden istifa kararımı il başkanımıza iletmiştim. Bugün itibariyle ilçe başkanlığı yönetim kurulunun feshi kararı tarafıma ulaştı" dedi

MHP'de istifa kararı

CiddiGazete- Muğla'nın Bodrum ilçesinde MHP İlçe Başkanı Bahattin Kul sosyal medya hesabından istifa ettiğini açıkladı.

6 Eylül 2020 tarihede göreve gelen Kul yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bugün itibari ile MHP Bodrum İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulumuzun feshi kararı, beklediğimiz doğrultuda, tarafımıza ulaşmış bulunmaktadır.

Görev yaptığım, MHP Bodrum İlçe Başkanlığım süresince, desteklerinden ötürü; başta ailem olmak üzere, Yönetim Kurulu Üyelerime, Mahalle Temsilcisi arkadaşlarıma, tüm kamu kurum ve kuruluşlarındaki yetkililerimize, partimize gönül vermiş, bizleri uzaktan yakından destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. MHP’nin kural ve kaidelerine yakışır şekilde; Bodrum Belediye Meclisinde, Bodrum ve Bodrum'da yaşayan tüm halkımızın yararına olabilecek her türlü görüş ve düşüncelerimizi ifade etmeye devam edeceğimizin bilinmesini istiyorum."

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2021, 23:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih Bayrakoğlu
Salih Bayrakoğlu - 1 ay Önce

İlyas Kara ortada oy verecek mhp yok. Akpye oy verip mhpde ülkücülük yapacak kadar gerizekalı değil bu millet

İlyas Kara
İlyas Kara - 1 ay Önce

Algı operasyonu bu olsa gerek. Ülkücülük MHP'de olur

Sami Bulut
Sami Bulut @İlyas Kara - 1 ay Önce

Ortada bir de MHP olsa millet ülkücülük yapacak da... Ortada ülkücülük yapacak MHP bırakmadı Balgat zerzevatları. En iyi ifade aslında AKP'nin kucağında ülkücülük olmaz olmalı. Türk siyasi tarihinin en dönek, en kaypak, sözüne en güvenilmez siyasi parti yönetimi milleti siyasetten nefret ettirdi.