MHP'de ülkücüleri şaşırtan protokol!

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, makam koltuğunu AKP Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım'a verdi; kendisi sandalyede oturdu

MHP'de ülkücüleri şaşırtan protokol!

CiddiGazete- AKP Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, bugün MHP Adana İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Binali Yıldırım, ziyaretinde MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı tarafından binanın önünde karşılandı.

MHP İl Başkanlığı'na çıkan Binali Yıldırım, İl Başkanı Bünyamin Avcı'nın makam koltuğunda otururken, MHP'li başkan yanında sandalyede oturdu.

Protokol kurallarına uymayan ziyarette Bünyamin Avcı, Binali Yıldırım'a ikramda bulundu ve hediyeler sundu.

BİNALİ YILDIRIM'A YENİ UNVAN!

AKP Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım ve Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, beraberindeki AKP Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve milletvekilleriyle birlikte Sarıçam ilçesi Mustafalar Mahallesi'nde düzenlenen Uluslararası Çukurova Yörük Türkmen ve Sanat Şenliği'ne katıldı.

Daha önce "Aksakallar Heyeti Başkanı" olarak atanan Binali Yıldırım, bu kez de "Toy Beyi" oldu. Aldığı unvan hakkında konuşan Yıldırım, sesi kısılınca "Yörük kardeşlerimi görünce nutkum tutuldu" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2022, 05:06
YORUM EKLE