MHP'den AKP'li adaya büyük kıyak

Uşak'ın Banaz ilçesinde MHP'nin belediye başkan adayı Emine Bulut, genel merkezin talimatı üzerine yarıştan çekilip AKP adayını desteklediğini duyurdu

MHP'den AKP'li adaya büyük kıyak

Uşak'ın Banaz ilçesinde MHP'li belediye başkan adayı, genel merkez onayı ile AK Parti'li Belediye Başkan adayı Zafer Arpacı'ya destek için adaylıktan çekildi.

Her iki partinin kadın kollarının ortak düzenlediği toplantıya katılan AK Parti Banaz Belediye Başkanı ve adayı Zafer Arpacı birlik ve beraberlik mesajı verdi. Toplantıda konuşan Arpacı, "Bu birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde yapılan toplantıdan dolayı katılanlara minnettarım. Emine Bulut'a ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne verdikleri güçlü destekten dolayı çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

MHP'den belediye başkan adayı iken AK Parti'li Zafer Arpacı'ya desteğini açıklayarak genel merkez onayı ile adaylıktan çekilen Emine Bulut ise ilçenin gelişimi için yapılan yatırımların devam etmesi gerektiğini ifade ederek, "31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler ilçemiz ve ülkemiz için çok önemli. Kişisel olarak ve parti olarak belediye başkanlığı seçimlerinde Zafer Arpacı'ya sonuna kadar destek olacağız" dedi.

YORUM EKLE