MHP'lileri üzen vefat haberi

Bursa'da MHP Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysir, evinin bahçesinde başından vurulmuş halde bulundu. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan Beysir kurtarılamadı. Olayın cinayet mi intihar mı olduğu araştırılıyor

MHP'lileri üzen vefat haberi

CiddiGazete- MHP Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysir, akşam saatlerinde evinin bahçesinde kendi silahıyla başından vurulmuş olarak bulundu. Silah sesini duyan ailesi evden bahçeye indiğinde, Ali Osman Beysir'i kanlar içinde yerde yatarken buldu. Ailenin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, başından vurulmuş olan Ali Osman Beysir'e tıbbi müdahalede bulundu. Ağır yaralı olarak ambulansla Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Beysir, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

CİNAYET Mİ İNTİHAR MI?

Olayı duyan Ali Osman Beysir'in yakınları ve partililer hastaneye akın etti. MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, çok üzüntülü olduğunu belirterek, "Akşam saatlerinde elim olay oldu. Teşkilat olarak çok üzüntülüyüz. Merhumun cenazesi yarın ikindi namazına müteakip, Orhaneli İlçesi Topuk Köyü'nde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet dilerim" dedi.

Polis ekipleri, olayın cinayet mi intihar mı olduğuyla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2020, 16:36
YORUM EKLE