Murat Taşer dualarla uğurlandı

MHP'nin 2014 seçimlerinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olan İYİ Parti kurucularından Murat Taşer, ülküdaşlarının omuzlarında ebedi istirahatgahına defnedildi

Murat Taşer dualarla uğurlandı

CiddiGazete- İzmir'in tanınmış siyasetçilerinden Murat Taşer, geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Burhan Özfatura döneminde belediyede görev yapan Murat Taşer, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi‘nden İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı oldu. İzmir siyasetinin belirleyici isimlerinden Taşer'in cenaze namazı, Bornova Merkez Camii'nde ikindi namazını müteakip kılındı.

Cenazeye MHP'den katılım olmazken, İYİ Parti'den de hiç bir milletvekili törende yer almadı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, cenaze namazının kılındığı Bornova Merkez Camii'ne çelenk gönderdi.

Murat Taşer'in naaşı, ülküdaşlarının omuzlarında son yolculuğuna uğurlandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa özal
Mustafa özal - 1 yıl Önce

Türk siyasetinde önemli bir isimdi, hizmet adamıydı. Parti gözetmeksizin proje üretir ve bunları paylaşırdı. Çok büyük bir kayıp, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Bekir yılmaz
Bekir yılmaz - 1 yıl Önce

MHP İzmir İl ve ilçe yöneticilerimizle son yolculuğunda da başkanımızın yanındaydık siz görmek istememişsiniz. Murat başkanımız sevdiğimiz saydığımız davamıza hizmet etmiş ve etmeye de devam etmiş büyümüzdü Allah rahmet eylesin