Nazlı Ilıcak ve Altan'a SP'den destek!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın tahliye kararında geç kalındığını belirterek, "Olumlu karşılıyorum" dedi

Nazlı Ilıcak ve Altan'a SP'den destek!

CİDDİGAZETE

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “FETÖ'nün medya yapılanması” iddiasıyla yürütülen davada Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan hakkında verilen tahliyeleri olumlu karşıladığını söyleyerek geç kalınmış taliyeler olduğunu ifade etti. Karamollaoğlu'nun açıklamaları şöyle:

Ben şahsen her noktada fikirleri ile bağdaşmayabiliriz ama bu üç kişi de kendi fikirlerini çok rahat bir şekilde kamuoyuna duyuran şiddete de hiç taraftar olmayan insanlar. Nazlı Hanım'ın tabii başka bir özelliği var. Biz Nazlı Hanım ile birlikte milletvekilliği yaptık. Bizim partimizden milletvekili seçilmiştir. Onun için bu kadar gecikmiş olmasına rağmen serbest bırakılmaları güzel haber. Onlar da zaten epey bir zaman ceza çektiler. Ben kendilerine bundan sonraki ömürlerinde hayırlı huzurlu bir hayat temenni ediyorum. Biraz geç kalmış gibi geliyor bana ama tahliye olmalarını olumlu karşılıyorum."

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 19:06
YORUM EKLE