O da beleş tatilden nasiplenmiş

Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Sedat Peker'in iddialarıyla gündeme gelen Paramount Otel'de değil, Cihan Ekşioğlu'nun Royal Palace isimli otelinde ücretsiz kaldığını söyledi

O da beleş tatilden nasiplenmiş

CiddiGazete- MHP'den ihracının ardından Demokrat Parti'ye geçen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Sedat Peker'in iddialarıyla gündeme gelen Paramount Otel'de kalmadığını söyledi!

Enginyurt, "Royal Palace'da kaldım. Cihan Ekşioğlu benim kardeşim. 'Abi misafir edeyim ailenle beraber' dedi. 'Hay hay' dedim" ifadesini kullandı.

"BENİM KARDEŞİM, ORDULU"

TV100'e konuk olan Cemal Enginyurt, Cihan Ekşioğlu ile olan ilişkisini anlattı.

Ekşioğlu'nun Ordulu olduğunu söyleyen Enginyurt, "Cihan Ekşioğlu benim çok sevdiğim, değer verdiğim bir arkadaşım. Benim de kendisine 'Şuralara yardım et' dediğimde yardım etmiş hayırsever bir insan. Ben de Ordu milletvekiliyim” dedi.

"OTELDE KALDIM PARA VERMEDİM"

Programda "Sen o otelde kaldın mı?" sorusuna ise Enginyurt şu cevabı verdi:

"Ben o otelde kalmadım. Ben Royal Palace diye Cihan Ekşioğlu'nun otelinde kaldım. Cihan Ekşioğlu benim kardeşim 'Abi misafir edeyim ailenle beraber' dedi. 'Hay hay' dedim."

"Para verdin mi?" sorusuna ise Cemal Enginyurt'un cevabı şöyle oldu:

"Vermem ya! Ben Türkiye'nin neresine gidersem gideyim hep benim arkadaşlarım."

Enginyurt, "Peki fiyatlar söylendiği gibi pahalı mı?" sorusuna da "Bakmam ki. Para vermediğim yerin fiyat listesine niye bakayım... Ben zaten o otellerde parayla kalsam kalamam ki" şeklinde cevap verdi.

Sedat Peker, Cihan Ekşioğlu ile yaptığı telefon görüşmesinin görüntülerini yayınlamıştı.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2021, 00:57
YORUM EKLE