O fotoğrafın sırrı ortaya çıktı!

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin 15 Temmuz darbe girişimi gecesine aitmiş gibi servis edilen fotoğrafı tartışma yarattı. Kısa süre içinde yayınlanan fotoğrafın 2014 yılında çekildiği ortaya çıktı

O fotoğrafın sırrı ortaya çıktı!

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Fetullahçı Terör Örgütü'nce gerçekleştirilen 15 Temmuz kanlı darbe girişimi gecesi nerede olduğu tartışmalara neden olmuştu.

TAVLA OYNARKEN ÖĞRENMİŞ

Muharrem İnce'nin 15 Temmuz gecesi CHP Yalova İl Genel Meclis Üyesi kardeşi Hüseyin İnce ile birlikte Balıkesir'deki yazlık evde olduğu öğrenildi. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; İnce'nin yakınlarının anlattığına göre, o gece İnce ve kardeşi tavla oynarken darbe girişimi olduğunu öğrendi.

FOTOĞRAF TARTIŞMA YARATTI

Bazı haber sitelerinde ve MHP'nin resmi yayın organlarında Muharrrem İnce'nin bir kahvehanede oyun oynarken çekilen fotoğrafı, 15 Temmuz gecesine aitmiş gibi servis edildi. Yayınlanan fotoğraf kısa sürede tartışmalara ve tepkilere neden oldu.

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Kısa süre sonra çekilen fotoğrafla ilgili gerçek ortaya çıktı. Fotoğrafın 28 Aralık 2014 yılında çekildiği öğrenildi. İnce'nin de o tarihte sosyal medya üzerinden fotoğrafı paylaştığı görüldü.

YORUM EKLE