O yetki istedi; ülkücü 'Açım' dedi

Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli'nin, FETÖ'cüleri bulmak için CHP'den yetki istediği paylaşımın altına 45 yıllık bir ülkücü "Açım... Açım... Açım..." notu düştü

O yetki istedi; ülkücü 'Açım' dedi

CiddiGazete- "FETÖ'nün siyasi ayağı araştırılsın" önergesine TBMM genel kurulunda "Hayır" diyen Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli, CHP'den yetki istedi. MHP'nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda "Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'den CHP'ye tepki: Yetki versinler biz bulalım" denildi.

FETÖ'cüleri bulmak için anamuhalefet partisi CHP'den yetki isteyen Devlet Bahçeli ile ilgili paylaşımın altına, konu dışında bir çok yorum ve talep yazıldı. Af kanunu, tayin, terfi ve iş taleplerinin yer aldığı yorumlardan en dikkat çekisicisi, "Açım... Açım... Açım..." diye yazan Hasan Sarıkaya isimli ülkücü oldu. Sarıkaya, MHP'nin resmi hesabındaki paylaşıma Genel Başkan yardımcısı Feti Yıldız'ı da etiketleyerek şunları yazdı: "Kırk beş yıldır Ülkücüyüm MHP'liyim hiç kimse benden MHP ülkücü olamaz ben Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım Açım."

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2020, 12:55
YORUM EKLE