Of'lu başkan coronavirüse yakalandı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'na coronavirüs teşhisi konuldu. Belediyeden yapılan açıklamada vatandaşlar uyarıldı

Of'lu başkan coronavirüse yakalandı

CiddiGazete- Trabzon'a bağlı Of ilçesinin AKP'li belediye başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'nun covid-19 testi pozitifa çıktı. Of Belediyesi'nden yapılan açıklamada Sarıalioğlu'nun bugün yapılan covid-19 testinin pozitif çıktığı belirtilerek şu ifadeler kullanıldı:

"20- 24 Temmuz tarihleri arasında belediye başkanımızla yakın temas kuran vatandaşlarımızın kendilerine birkaç gün boyunca dikkat etmeleri, yakın çevreleriyle ve aileleriyle temas kurmamaları, ateş, halsizlik ve öksürük gibi şikayetleri durumunda en yakın sağlık birimine müracaat ederek test yaptırmaları önemle rica olunur.

Yüksek ateş, halsizlik ve öksürük gibi şikayetleri bulunmayan vatandaşlarımızın covid-19 testi için sağlık birimlerini gereksiz yere meşgul etmemeleri önemle rica olunur.

Belediye başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an evvel sağlığına kavuşmasını Rabbimizden diliyor ve dualarınızı bekliyoruz."

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2020, 22:27
YORUM EKLE