‘Öğlene kadar değil ölene kadar’

MHP İzmir İl Teşkilatı’nı ziyaret eden Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Cumhur İttifakı için "Dava arkadaşlığımız öğlene kadar değil ölene kadar" dedi

‘Öğlene kadar değil ölene kadar’

CiddiGazete- Dokuz Eylül Üniversitesi’nin akademik açılış törenine katılan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, daha sonra MHP İzmir İl Başkanlığı'na ziyaret etti.

Gittiği her ilde mümkün olduğunca MHP il başkanlıklarına uğradığını belirten Pakdemirli, şunları söyledi:

"Biz bir ve beraberiz. Dava arkadaşlığımız öğlene kadar değil ölene kadar. İki liderimiz hakikaten özellikle 15 Temmuz sürecinden sonra ayrılmaz bir ikili haline geldi. Bu siyasi amaçlarla yapılmış bir birliktelik değil. Türkiye'nin istikbali ve istiklali için bir araya gelmiş birliktelik. Devlet Bey, adına yakışır bir şekilde devlet adamlığı gösterdi ve süreç içinde çok büyük destek oldu. Cumhur İttifakı dün olduğundan bugün daha güçlüdür yarın da daha güçlü devam edecek. Cumhur İttifakı tüm Türkiye'yi kapsamaktadır. Tek bayrak, tek vatan, tek millet, tek devlet... Bu dördünü bir arada sindirebilen herkese açık bir ittifak."

BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Öte yandan Bakan Pakdemirli, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, “MHP İzmir İl Başkanı Sn. Veysel Şahin ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldik. Sayın Şahin’in vefat eden muhterem annesi Hikmet Şahin'e bir kez daha Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 00:06
YORUM EKLE