Oğuzhan Açıkalın İYİ Parti'den aday adayı

İYİ Parti’nin 25 Ekim’deki kuruluş aşamasında büyük çaba harcayan işadamı Oğuzhan Açıkalın, 24 Haziran’da yapılacak milletvekilliği seçimleri için aday adayı oldu

Oğuzhan Açıkalın İYİ Parti'den aday adayı

Toplumun her kesiminden görüşü barındıran İYİ Parti, ülkücü geçmişi olanların da yuvası oldu. Meral Akşener’in üniversiteden öğrencisi, ülkücü camianın tanınan işadamlarından Oğuzhan Açıkalın da 24 Haziran’da yapılacak milletvekilliği seçimleri için İYİ Parti’yi tercih etti.

İMZALAR İÇİN FİLO KURDU

Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu Açıkalın, bir süre üniversitede asistanlık yaptıktan sonra ABD’de siyaset bilimi üzerine yüksek lisans yapıp iş hayatına atıldı. İthalat ve ihracat şirketiyle iş dünyasında yıldızı parlayan Oğuzhan Açıkalın, inşaat ve gıda sektöründe başarılı bir çıkış yaptı. Açıkalın, cumhurbaşkanlığı adaylık sürecinde Meral Akşener için imza vermek isteyen İstanbullular için de organizasyon düzenledi.

İmza sürecinin ilk gününde ikisi otobüs olmak üzere 25 araçlık bir filo kuran Açıkalın, özellikle İstanbul’daki Sivaslıları ilçe seçim kurullarına taşıdı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2018, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER