Önce Çavuşoğlu, bugün Melih Bulu

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Kamil Erozan, cumartesi günü attığı twitte Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu için, "Borusu artık ötüyor mu" diye sordu. Erozan bugün de "Bulu'ya sorumdur: Nerenize dokunayım" diye paylaşım yaptı

Önce Çavuşoğlu, bugün Melih Bulu

CiddiGazete- "HDP ile anayasa" iddiasıyla gündeme gelen ancak konuyla ilgili sorulara cevap vermeyen ve açıklama yapmayan İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan, son günlerde attığı tweetlerle şaşırttı.

Diplomat kökenli olmasına rağmen kullandığı dilin eleştiri çizgisinin dışında taciz ifadeleri içermesi dikkatlerden kaçmadı.

Kamil Erozan, cumartesi günü yaptığı sosyal medya paylaşımında, "14. Louis ne demişti? 'Devlet benim...' Türkiye'de adama sorarlar... Hepsi senin mi?.. Az kaldı!..

Dışarıdan Büyükelçi atamalarının yanına şimdi bir de yaş haddinden emekli olanları 'uzatmalı' atanması çıktı... Çavuşoğlu bir üflesin bakalım borusu artık ötüyor mu?.."

"NERENE DOKUNAYIM?"

Erozan bugün de ataması tartışmalara neden olan Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu'yla ilgili şu paylaşımı yaptı: "Boğaziçi Üniversitesi 'Rektörü' Melih Bulu 'Bana dokunmak devlete dokunmak olacaktır' demiş... Bulu'ya sorumdur: Nerenize dokunayım?..

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2021, 14:15
YORUM EKLE