Ordu durulmadan Kayseri karıştı

MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, isim vermeden AKP'yi hedef aldı: "Ülküdaşlarımızın ekmeğine kim el uzatırsa o eli kırarız"

Ordu durulmadan Kayseri karıştı

CiddiGazete- MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda isim vermeden AKP'yi hedef aldı.

Kayserili olan AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, TV 1'de katıldığı programda, Cumhur İttifakı’nı kurdukları MHP’nin Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy’dan şikayetçi olduğunu söylemişti.

Özhaseki, MHP'li Baki Ersoy için, “Milletvekilleri arasında sıkıntı var mı, evet var. Ara ara Baki Bey’in tweetleri oluyor ya da benzer çıkışları oluyor” demişti.

Özhaseki'nin ardından AKP Kayseri İl Başkanı Çopuroğlu’nun programda, kendisinin AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a bağlı olduğunu, hiçbir milletvekiline bağlı olmadığını belirterek, "Ben bostan korkuluğu değilim. Cumhurbaşkanımıza bağlıyım. Ak Parti Genel Merkez Teşkilatı Başkanı Erkan Kandemir ile devamlı irtibat halindeyiz. Kayseri için elimizden gelen hizmetin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” sözleri dikkat çekmişti.

"O ELİ KIRARIZ"

Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un MHP'den atılması gündemdeki yerini korurken, bir çıkış da Kayseri Milletvekili Mustafa Beki Ersoy'dan geldi. Baki Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda isim vermeden AKP'yi hedef aldı.

Baki Ersoy, "Herhangi bir kurum ya da kuruluşta nafakasını kazanmaya çalışan Ülküdaşlarımızın ekmeğine kim el uzatırsa o eli kırarız, bunu herkes böyle bilsin” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 23:35
YORUM EKLE