banner445

Ozan Arif'in ismi parka verildi

13 Şubat'ta vefat eden ülkücü camianın "Dede Korkut"u Ozan Arif'in ismi, MHP'li Meclis üyelerinin muhalefetine rağmen, Samsun Atakum Belediyesi tarafından parka verdi

Ozan Arif'in ismi parka verildi

CİDDİGAZETE

Ülkücü camianın en büyük ozanı Arif Şirin'in ismi, CHP'li belediye tarafından Atakum'da bir parka verildi. Özellikle 12 Eylül harekatından sonra cezaevindeki ülkücülerin moral motivasyonlarını diri tutma adına şiirleri ve deyişleriyle adından söz ettiren Ozan Arif, MHP Kurucu Genel Başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş'in vefatından sonra Devlet Bahçeli ile görüş ayrılıkları yaşadı.

MHP'Lİ ÜYELER OZAN ARİF'TEN RAHATSIZ OLDU!

Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli'nin uygulamalarına karşı çıkan ve kendi üslubuyla eleştiren Ozan Arif, 13 Şubat'ta tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Devlet Bahçeli, başta Mustafa Yıldızdoğan olmak üzere bir takım türkücüye Ozan Arif'in defin günü konser izni verdi. Daha önce yapılacağı duyurulan türkülü eğlence programları, Ozan Arif'in vefatına rağmen ertelenmedi.

HAYATININ BÜYÜK BÖLÜMÜ SAMSUN'DA GEÇTİ

CHP'li Atakum Belediyesi, Giresun Aluçralı olmasına rağmen, hayatının büyük bölümü Samsun'da geçen Arif Şirin'in adını yaşatmak için ismini parka verdi. MHP'li Meclis üyelerinin karşı çıkmasına rağmen, Atakum'daki bir parka, "Ozan Arif Parkı" tabelası asıldı. 13 Şubat'ta, 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde vefat eden Arif Şirin, Samsun'da sonsuzluğa uğurlandı.

İŞTE PARKIN GECE GÖRÜNÜŞÜ:

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2019, 16:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet türkoglu
Mehmet türkoglu - 3 hafta Önce

Teşekkürler Atakum beld başk ve Meclis üyeleri emeği geçen herkese saygılar selamlar

Cengiz Yanık
Cengiz Yanık - 3 hafta Önce

Ozan Arif adını vere vere CHP li belediye başkanını kutluyorum. Ozan arifi yok sayanları kınıyorum.

Hasan AKGÜL
Hasan AKGÜL - 3 hafta Önce

Atakum belediye meclis üyeleri ne teşekkür ediyorum Değerli bir isme sahip çıktıkları için

Ismail turkel
Ismail turkel - 3 hafta Önce

Büyük ozan mekanın cennet olsun.

SIRADAKİ HABER

banner95

banner84