CİDDİGAZETE
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, “Milletvekili çıkaramadığımız illere mevcut milletvekillerimiz giderek sorunlarını dinleyecek” açıklamasının ardından hangi milletvekilinin hangi ili temsil edeceği belirlendi.
İŞTE O LİSTE:
Adana Milletvekili İsmail Koncuk: Kastamonu
Adana Milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu: Osmaniye ve Hatay
Aksaray Milletvekili Ayhan Erel: Niğde ve Nevşehir
Ankara Milletvekili Koray Aydın: Kırıkkale
Ankara Milletvekili Halil İbrahim Oral: Bitlis ve Siirt
Ankara Milletvekili Şenol Bal: Çorum
Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz: Uşak
Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş: Yozgat ve Kırşehir
Antalya Milletvekili Feridun Bahşi: Kahramanmaraş
Antalya Milletvekili Hasan Subaşı: Afyonkarahisar
Antalya Milletvekili Tuba Varol Çokal: Zonguldak ve Bartın
Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin: Van
Balıkesir Milletvekili İsmail Ok: Çanakkale
Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu: Kütahya ve Diyarbakır
Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan: Yalova
Denizli Milletvekili Milletvekili Yasin Öztürk: Ağrı ve Iğdır
Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar: Şırnak
Erzurum Milletvekili Muhammet Naci Cinisli: Kars ve Ardahan
Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu: Batman ve Bilecik
Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz: Kilis ve Adıyaman
Isparta Milletvekili Aylin Cesur: Burdur
İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu: Karabük
İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik: Malatya ve Elazığ
İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu: Giresun
İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ: Çankırı
İstanbul Milletvekili Ahat Andican: Bolu
İstanbul Milletvekili Ümit Beyaz: Gümüşhane ve Bayburt
İzmir Milletvekili Dursun Müsavat Dervişoğlu: Ordu
İzmir Milletvekili Aytun Çıray: Şanlıurfa
Kayseri Milletvekili Dursun Ataş: Hakkari
Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan: Kırklareli
Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş: Karaman
Manisa Milletvekili Tamer Akkal: Sivas
Mersin Milletvekili Behiç Çelik: Muş ve Bingöl
Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı: Erzincan ve Tunceli
Muğla Milletvekili Metin Ergün: Amasya ve Tokat
Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır: Düzce
Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Sinop
Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan: Mardin
Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs: Rize ve Artvin