Özhaseki'den skandal Apo tarifi!

PKK'lı teröristlere "Gerilla" diyen AKP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'nin, terör örgütü elebaşı için de "Siyasi figür haline geldi Abdullah Öcalan" dediği ortaya çıktı

CİDDİGAZETE/özel

Kayseri'de düzenlenen Türkçe Olimpiyatları için FETÖ'culara belediyenin imkanlarını kullandıran Mehmet Özhaseki, FETÖ Çatı Davası'nın gerekçeli kararında da Melihşah Üniversitesi'ne tahsis edilen araziyle ilgili iddialarla gündeme geldi.

Yurtdışındaki çok sayıda FETÖ okulunu ziyaret edip, işadamlarını da buralara yardıma teşvik eden konuşmaları sosyal medya sitelerinde dolaşan Mehmet Özhaseki'nin, geçen hafta yayınlanan videosunda, PKK'lı teröristler için "gerilla" tabirini kullandığı ortaya çıktı.

Kendi sesinden ve montajsız yayınlanan video için Özhaseki, jet hızıyla erişime engelleme kararı aldırdı.

Mehmet Özhaseki'nin, PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan için yaptığı değerlendirmeler de gündeme bomba gibi düştü.

CNN Türk televizyonunda katıldığı bir programda, Enver Aysever'in sorduğu, "Buna itirazınız var mı?" sözü karşısında, "Nesine itiraz edeceksiniz?" diyerek, "Siyasi figür haline geldi Abdullah Öcalan, doğru" ifadesini kullandı.

İŞTE ENVER AYSEVER'LE ÖZHASEKİ ARASINDA GEÇEN SKANDAL KONUŞMA:

Enver Aysever: Abdullah Öcalan Türkiye'de siyasi bir figür değil mi?

Mehmet Özhaseki: Siyasi figür haline geldi Abdullah Öcalan, doğru.

Enver Aysever: Buna bir itirazınız var mı?

Mehmet Özhaseki: Nesine itiraz edeceksiniz?

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 20:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER