Özışık, Peker'e yaptığı işaretin anlamını açıkladı

Süleyman Özışık, kızının düğün videosunda Sedat Peker'e selam yollarken yaptığı işaretin anlamını açıkladı

Özışık, Peker'e yaptığı işaretin anlamını açıkladı

CiddiGazete-Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Hadi ve Süleyman Özışık kardeşlerin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile arasında arabuluculuk yaptığını söylemişti.

Arabuluculuk iddialarını reddeden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise Hadi ve Süleyman Özışık hakkında "hakaret", "iftira" ve "örgüt içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım"dan suç duyurusunda bulunmuştu.

Bu gelişmelerin ardından, Süleyman Özışık, Sedat Peker ile “sadece 2 kere” görüştüğünü açıklayınca Sedat Peker’in “basın danışmanı” Emre Olur’dan bir video atağı gelmişti!

Emre Olur şu mesajlar eşliğinde Süleyman Özışık’ın kızının düğününden takı merasimi görüntüsü paylaşmıştı:

“Süleyman Özışık, 6 Eylül 2020 günü gerçekleşen düğününüze Sedat Peker hediye olarak maddi değeri takriben 80.000₺ olan mücevher kolye göndermişti. Neden kabul ettin? Ayrıca büyük devasa bir Sedat Peker çelengi vardı. Onun önünde neden ailecek fotoğraf çekildiniz?

Süleyman Özışık, gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır. Sn. Sedat Peker ile sadece 2 kere görüştüğünü beyan ediyorsun. Ancak video içeriğinde ismi geçtiğinde kolunla bir takım hareketler yapıyorsun bu gizli bir konuşma metodu mu?

Yani iki kez görüşmediğin ortada. Öyle ki, vücut diliyle bile haber gönderdiğin veya selamladığın bir insan ile hayatında sadece iki kere görüşmüş olduğuna ortalama zeka seviyesine sahip hiç kimse inanmaz.”

‘ULVİ’NİN KULLANDIĞI HAREKET’

Süleyman Özışık, "işaret" iddiaları hakkında şunları söyledi:

"Bu hareketin şifreli bir mesaj olduğu ve ne anlama geldiğini konuşup duruyorlar. Madem ifşa olduk, ne anlama geldiğini açıklayayım. Aslında diyorum ki; ‘Sedat Bey iki tane SİHA senin için havalandı, gözlerini açık tut ve kaç.’

Gerçekten geri zekalısınız, süzme aptalsınız be kardeşim! ‘Geniş Aile’ dizisinde Ulvi isimli karakterin kullandığı el hareketi... Normal hayatımda esprisine olsun diye kullandığım bir hareket bu. Bunun başka bir anlamı yok. Hakikaten aptalsınız. Da Vinci'nin şifresini çözmüş gibi yorumlar..."

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2021, 13:35
YORUM EKLE