Perinçek de IBAN paylaştı

Erdoğan'ın ardından bir kampanya çağrısı da Cumhur İttifakı destekçisi Doğu Perinçek'ten geldi. Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek de IBAN numarası paylaştı

Perinçek de IBAN paylaştı

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, salgına karşı, "Biz bize yeteriz Türkiyem" kampanyası başlatmıştı. Halktan para istenmesi ve IBAN numarası paylaşılması tartışma yaratmıştı.

Erdoğan'ın kampanyası sık sık gündeme gelirken, bir kampanya da Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'ten geldi.

Perinçek, Aydınlık'taki köşesinde bir yazı kaleme alarak, Vatan Partisi'nin iktidar yoluna girdiğini iddia etti ve bir bağış kampanyası başlattı. Perinçek, "Bağışlarınız üreticilerin iktidar hedefli örgütlenmesi içindir. Bağışlarınız milleti örgütlemek ve Üreticilerin Milli Hükümeti’ni kurmak içindir. Bağışlarınız Asya ikliminde bağımsız, başı dik, üreten Türkiye içindir. Bağışlar Vatan Partisi’ne Vatan Partisi İktidara!" derken, yazısının sonunda IBAN da paylaştı.

Doğu Perinçek'in yazısı şöyle:

Türkiye, zorlu bir döneme girmiştir. Dört tarafımızdan doğrulan namlular, iç cephede ekonomik sorunlar, ABD merkezli kışkırtmalar ve yoksullaşma tehdidi. Karşılaştığımız zorluklar, çözümü dayatıyor.

Türkiye bu zorluklardan vatan bütünlüğü ve Üretim Devrimiyle çıkacaktır. Vatan Partisi zorlukları yenmede Türk Milletine önderlik edecek ve zorlukları yenecek bir hükümet kuracaktır.

Vatan Partisi, iktidar yoluna girmiştir.

ABD'nin dayattığı borçlanma ve bölünme sürecinin sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Türkiye, ABD emperyalizmine karşı mücadelenin ön cephesindedir. Onun terör örgütlerini eziyor, bağımsızlaşıyor.

Doğrudur, Türkiye borçlanma ekonomisinin ağır sancılarını yaşıyor. Ancak önümüze bakarsak, Üretim Devriminin eşiğindeyiz.

Vatan Partisi'nin Programı ve siyasetleri bu süreçte bir bir Türkiye'nin gündemine geliyor ve hayata geçiyor. Bütün dünya, Türkiye'nin seçkin çevreleri ve milletimiz bu olayı görüyor.

Bu koşullarda Vatan Partimize olağanüstü bir yöneliş var. Vatan Partisi, Altın Çağına girmiştir. Altın Çağ, iktidara yürüme çağıdır.

Partimiz tarihinin dönüm noktasındayız.

Arkada kalan elli yılda Millî Demokratik Devrimimizin programını geliştirdik. Strateji ve siyasetlerini oluşturduk. Yedi ateşlerden geçerek nitelikli önderler, kurmaylar ve kadrolar yetiştirdik. Gençlik örgütlerimizle Türkiye’nin önündeki 40 yılı sigortaladık. Kadın örgütlerimizle eşitliği ve çağdaşlaşmayı güvence altına aldık. Türkiye’nin Çağdaş Asya Uygarlığının öncü konumlarına yerleşmesi sürecini yürüttük.

Şimdi milletimizin örgütlenmesi aşamasına geçiyoruz. İşçi, çiftçi, üreticiler, esnaf ve zanaatkar, millî sanayiciler, gençler ve kadınlar Vatan Partisi’nde örgütlenmek istiyor.

Vatan Partisi tarihi başarılarının kaynaklarını, milletimizin alın terinden üretti. Meclisteki partiler yüz milyonlarca lira devlet yardımı alırken, Partimizi halkımızın tarihten gelen fedakârlık ruhu donattı. Vatan Partisi, parayla yönlendirilemeyen ve teslim alınamayan biricik partidir.

Partimiz, gönüllerden akan bağışlarla iktidar yolunda yürüyecek. Yunus Emre'nin dediği gibi "dosta gidenin yolu, gönül içinden geçer."

Türkiye, zorluklara teslim olmayacak. Vatan Partisi, zorluklardan çıkışın anahtarıdır. Karşılaştığımız zorlukları birlikte aşacağız.

Sizlerin bilinçlerinizdeki özlemlerinize, gönüllerinizdeki ateşe, yüreklerinizdeki kararlılığa, Anadolu erenlerinden miras kalan fedakârlık geleneğine başvuruyoruz.

Bağışlarınız üreticilerin iktidar hedefli örgütlenmesi içindir.

Bağışlarınız milleti örgütlemek ve Üreticilerin Milli Hükümeti'ni kurmak içindir.

Bağışlarınız Asya ikliminde bağımsız, başı dik, üreten Türkiye içindir.

Bağışlar Vatan Partisi'ne Vatan Partisi İktidara!

VATAN PARTİSİ RESMİ HESAP NUMARALARI

ZİRAAT BANKASI

Alıcı: Vatan Partisi Genel Merkezi

Şube: Ankara - Necatibey Şubesi

Şube Kodu: 795

Hesap No: 48291954 - 5005

IBAN: TR52 0001 0007 9548 2919 5450 05

İŞ BANKASI

Alıcı: Vatan Partisi Genel Saymanlık

Şube: Ankara - Maltepe Şubesi

Şube Kodu: 4212

Hesap No: 1065557

IBAN: TR45 0006 4000 0014 2121 0655 57

VAKIF BANKASI

Alıcı: Vatan Partisi

Şube: Ankara - Kızılay Şubesi

Şube Kodu: 0082

Hesap No: 00158 007304 160213

IBAN : TR52 0001 5001 5800 7304 1602 13

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2021, 09:08
YORUM EKLE